Transformice Hack

Strona główna / Gry PC / Transformice Hack
transformice hack

Transformice Hack

Cześć!

Kolejny tydzień kończymy z uśmiechami na twarzy ponieważ teraz na tacy podajemy wam kolejną pomoc do gry tym razem pod lupe wzięliśmy Transformice. Czemu Nas zainteresowała ta gra? Oprócz tego że prosiliście dość wielką grupą o stworzenie aplikacji do tejże gry to dowiedzieliśmy się o niej jeszcze więcej i natchnęła nas pewna informacja.  Zespół tej gry zaoferował pomoc w akcji charytatywnej więc zapewne będzie jeszcze planował dalej to robić. W waszych głowach pojawi się myśl co ma piernik do wiatraka? Właśnie to że zebrana ilość serków przez graczy danego dnia = kwota pomocy na te akcje. Jesteśmy dobrej myśli że znowu zorganizują tą akcją i aplikacja wpłynie na to że pojawi się jeszcze większa kwota na koncie potrzebujących! Hack do Transformice to generator sera i truskawek.  Mamy nadzieje że duża część graczy trafi do Transformice Hack stworzonego przez nas – jedyny bezpieczny i działający w sieci.  Czytaj dalej tradycyjną lekturkę od Nas lub od razu Użyj go i ciesz się grą!

 

» Przejdź do "Transformice Hack" «

 

Opis gry Transformice

Wchodzimy w świat myszy, porównując je z nami one też dąrzą do swojego szczęścia i spełnienia, spytacie się w jaki sposób? My dąrzymy do dobrobytu poprzez prace i dorabianie pieniędzy, one mają trochę łatwiej ponieważ to spryciarze i nałogowce w zbieraniu sera! W tej grze nie będzie monotonii jednej planszy, za to stwórcy przygotowali kilkadziesiąt plansz, aby oderwać od monotonii i wciągnąć w kolejny klimat nie jednego gracza, nie dziesięciu, nie setki a tysiące i więcej! Na każdej planszy mamy to samo główne zadanie,  musimy dobiec do sera i wrócić z jego kawałkiem do swojej norki. Jak sterujemy i jakie mamy opcje w poruszaniu się? Odpowiedź jest prosta – sterujemy za pomocą przyciskami WASD lub przyciskami kierunkowymi, a opcje które są dodatkowe to kucanie i coś co nam się bardzo przyda czyli double jump, tłumacząc na nasz ojczysty język jest to podwójny skok, którego podczas gry nie jednokrotnie wykorzystacie. Spryciarze potrafią wspinać się po poziomej ścianie, jednak to należy do bardziej zaawansowanych graczy którzy wiedzą już co i jak. Mysz która najszybciej dobiegnie do sera, czyli nazywając to po imieniu ma największa ilość punktów w danej rozgrywce staje się mysim szamanem. Jest to w jakiś sposób jednorazowe ponieważ szamanem można stać się tylko na jednej planszy czyli jednej partii gry. Jednak twój trud i zabrany czas za jedną grę nie przepada – punkty są cały czas zbierane i potem możesz je wymienić w transformice sklepie za przedmioty które np zmieniają wygląd naszej myszy – czapki itd. Zdobywając range szamana, nasza mysz dostaje całkowicie nowy wygląd charakterystyczny wygląd, której nie jedna mysz mogłaby jej pozazdrościć ponieważ ma pióropusz i tatuaże). Nie jedna też pomyśli sobie że obrosła w pióra, przecież to jest nagroda za umiejętności w grze, niech takie myszy szkolą się dalej i też będą na pewno nie jeden raz miały okazje zostać szamanami! Zdobywając ten wysoki tytuł dostajemy możliwość budowania. Po co nam ta opcja? Teraz naszym zadaniem jest pomóc reszcie myszek żeby dobiegły i zabrały kawałek dobrego sera i jest to pomoc za którą też dostajemy punkty! W grze możemy wyczuć też wielką rywalizację, szczególnie wtedy gdy do akcji wchodzi już dwóch szamanów – muszą oni wtedy walczyć o swoje myszy i ser. Czasem stosowane są drastyczne środki jak atak bezpośredni na szamana wroga lub po prostu eliminowanie myszy, które dorabiają jego i biegną z serem do jego nory! Podstawowymi surowcami w tej grze jest ser i truskawki dlatego też dajemy Ci możliwość wygenerowania ich nieskończoność przez Transformice generator sera i truskawek, który opisujemy właśnie w tym momencie!

Opis hacka do Transformice

Wiemy że jesteście teraz zadowolonymi mysimi graczami. My jako programiści tak samo jesteśmy szczęśliwi że po raz kolejny udaje nam się bez zbędnych problemów stworzyć kolejną aplikację czyli bezpieczny i działający hack do Transformice w sieci. Znaleźliście nas szukając w wyszukiwarce takich słów: Transformice darmowy ser i truskawki, Transformice nieskończoność sera i truskawek lub Generator sera do Transformice? Bardzo dobry ruch! Jesteście teraz dzięki tej aplikacji w prosty i przejrzysty sposób dodać nieskończoność sera i truskawek do Transformice. Na pewno będziecie teraz mieli większe szanse w rywalizacji z innymi myszkami. Gdzie znajdziecie naszą aplikacje? Możecie wejść normalnie poprzez przycisk, który znajduje się niżej lub wpisać adres http://transformicehack.polskie-hacki.pl. Transformice hack 2017 jest stworzony i aktualizowany na bieżąco jak reszta naszych projektów!

Krótka instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź w Transformice hack.
 2. Podaj swój login/e-mail do gry i wybierz platformę z której aktualnie korzystasz (PC/Android/iOS/inne)
 3. Włącz anti-ban i wybierz ile sera i truskawek chcesz dodać
 4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
 5. Ciesz się nieskończoną ilością truskawek i sera! 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Transformice Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości sera«
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości truskawek«
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, hack działa w przeglądarce (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Transformice Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnia: 5,00 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 6

 • kolokc0953 maja 2017 at 11:17Reply

  Z wielką ostrożnością użyłam tego generatora, jednak serio wszystko działa więc korzystajcie bez strachu ;d

 • abigabi10 kwietnia 2017 at 06:32Reply

  Thank you for allowing english people use this hack, works for me! 🙂

 • borderka20 marca 2017 at 10:31Reply

  To działa !

 • malutkatransfor14 marca 2017 at 13:17Reply

  Moja myszka teraz jest zadowolona bo na koncie dużo sera i truskawek!

 • fanph10 marca 2017 at 19:13Reply

  Kolejna mistrzowska aplikacja od Was!

 • ulupan33da10 marca 2017 at 11:14Reply

  Działa, jako chyba jedyny generator do transformice w sieci. Jak reszty używałam to wszystkie fake a tutaj w końcu dodało serki i truskawki <3