Pogromcy Hack

Strona główna / Gry PC / Pogromcy Hack
Pogromcy hack

Pogromcy Hack

Hejka!

Kolejny projekt zakończony sukcesem czyli pomyślne stworzenie aplikacji hack do Pogromcy. Fani tej gry na pewno będą zadowoleni ponieważ będą mogli sobie dodać do konta nieskończoną ilość takich surowców jak złoto,srebro czy diamenty! Wersja Pogromcy hack jest dostępna w wersji przeglądarkowej czyli tradycyjnej mrush a także mobilnej czyli wersji gry którą pobieraliście ze sklepu google play! Jeśli chcecie dodać sobie surowce na tej wersji, musicie pierw podłączyć dane urządzenie na którym macie grę poprzez kabel USB do Komputera i zacząć hackować dzieki aplikacji o której opowiemy troszkę później, a dokładnie po opisie samej gry Pogromcy!

 

» Przejdź do "Pogromcy Hack" «

 

Opis gry Pogromcy

Przenosimy się do świata fantasy gdzie wcielając się w dobrze nauczonego walki i wytrenowanego fizycznie jak i psychicznie wojownika. Nasza postać będzie musiała stawić czoła takim przeciwnościom jak najazdy potworów, jednak to nie wszystko bo będzie też potrzebna walka na arenie aż do ostatniej kropli krwi z innymi graczami tej gry! Początek gry zapowiada się świetnie ponieważ już na samym starcie wpadamy w wir walki, jak to dokładnie wygląda? Nasza postać, którą kierował głód wyruszyła na polowanie by zjeść coś dobrego na kolacje. Polowanie udane, wracamy do swojej rodzinnej wioski, a tam słyszymy z krzaków jakiś odgłos. Tam na pewno coś jest, podchodzimy bliżej i wyłania nam się leśny wilk który teraz stoi nam na drodze do wioski. Uciekać to hańba więc od razu musimy podjąć walkę żeby wrócić do wioski. Prosta zasada “Albo ja albo on” i po kilku mocniejszych ciosach nasz przeciwnik pada z roztrzaskaną czaszką na ziemię. Będziemy musieli trochę zarobić waluty w grze Pogromcy żeby kupić jakiś porządny pancerz bo ta odzież którą mamy jest już trochę zużyta. Spokojnie mamy dla Was aplikację, dzięki której możecie kupić sobie każdy pancerz. Spytacie jak to? Mamy Pogromcy generator złota, srebra i diamentów. Początkowo w grze będziemy napotykać potwory, które są zbliżone do naszego poziomu, czyli początkowo to będą wilki, zwyciężając walki i zabijając naszych wrogów zdobywamy doświadczenie, z którym nasz poziom rośnie. Wiesz kogo możesz spotkać na swojej drodze w dąrzeniu do chwały i sławy? Nawet groźnego potwora zwanego mianem wilkołaka, który będzie chciał Cie rozerwać na strzępy, oczywiście Ty nie cofniesz się ani kroku i będziesz musiał z nim walczyć. Co możemy zyskać walcząc? Jeśli jednak zdecydujesz się na odwrót zostanie Ci tylko jakaś część doświadczenia, ale my nie rozważamy takiej opcji więc po wygranej walce możesz otrzymać wyposażenie dla swojej postaci oraz srebro. Ta waluta przyda Ci się w wynajęciu dla siebie trenera, który podniesie Twoje umiejętności w walce, przecież nie można spoczywać na laurach nawet będąc bardzo dobrym wojownikiem, trzeba cały czas trenować! Gdy będziesz gotowy wkrocz do koloseum i zachowaj jaja jak prawdziwy gladiator, teraz będziesz musiał zmierzyć się z nie tylko z przeciwnikiem komputerowym, a z prawdziwymi graczami, którzy myślą i też dąrzą do jak najlepszej budowy swojej postaci. Masz też opcje to przyłączenia się do pewnej frakcji, a dokładniej to wojska, z którym będziesz mógł odpychać ataki przeciwników atakujących twoją rodzinną wioskę, a jeśli chcesz zostać złym charakterem w tej grze to zostaje Ci napadanie i obrabowywanie samotnych wędrowców w krainie. Oprócz zwykłego zdobywania wyposażenia dla siebie będziesz móc jeszcze je ulepszać, żeby było jeszcze silniejsze niż jest w tej chwili! Więcej nie będziemy mówić, musisz sam zagrać żeby poczuć ten klimat, my za to stworzyliśmy dla Was skrypt, który da lepszy start!

 

Opis hacka do Pogromcy

Tym razem gra Pogromcy, nie ważne jaka wersja czy to mobilna czy tradycyjnie przeglądarkowa. Złamaliśmy cały system bazy danych serwera tej gry i stworzyliśmy dzięki temu działający hack do Pogromcy. Często zadawaliście nam pytania typu Jak zhakować Pogromcy? Jest działający i bezpieczny hack do Pogromcy? Pogromcy darmowe diamenty, istnieje coś takiego?

Teraz już jest, jedyny w sieci działajacy skrypt który może nam nawet 999999 złota, 999999 srebra i 999999 diamentów! Link do Generatora to pogromcyhack.polskie-hacki.pl – możecie też wejść poprzez naciśnięcie przycisku na samym dole który przeniesie Was na tą stronę! Pogromcy hack 2017 daje otwiera Wam bramę w dąrzęniu do chwały i sławy w grze Pogromcy!

Krótka instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź w Pogromcy Hack.
 2. Podaj swój login/e-mail do gry i wybierz platformę z której aktualnie korzystasz (PC/Android/iOS/inne)
 3. Włącz anti-ban i wybierz ile złota, srebra i diamentów chcesz dodać
 4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
 5. Ciesz się nieskończoną ilością diamentów, srebra i złota! 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Pogromcy Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości srebra«
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości złota«

» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości diamentów«
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, hack działa w przeglądarce (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Pogromcy Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 11, średnia: 4,45 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 9

 • NotMe7 maja 2017 at 07:39Reply

  Hmmm to chyba nie fake

 • bartixx132 maja 2017 at 14:18Reply

  Teraz mam nowe spojrzenie na tą gre, wszystko jest w zasięgu moich rąk dzięki waszej apce 🙂

 • zataczajacykolek18 marca 2017 at 17:11Reply

  jestem zadowolony waszym hackiem dzia wielkie.

 • bartekpogromcy15 marca 2017 at 16:59Reply

  To teraz ja będe pogromcą wszystkich !

 • yoloxd14 marca 2017 at 17:19Reply

  15 minut temu dodane złoto srebro i diamenty. Polecam PH!

 • Ja4 marca 2017 at 17:09Reply

  Po tylu poszukiwaniach działającego hacka zaczynałem wątpić ale trafiłem tutaj i w końcu coś czego nie trzeba pobierać i działa. Dzięki !

 • romuald12 lutego 2017 at 19:49Reply

  W pogromcy gram z rok i ostatnio usłyszałem o tym hacku od koleżki, postanowilem to sprawdzić i naprawdę dodało mi sł i złoto ;o

 • pogromcaduszek10 lutego 2017 at 16:09Reply

  ROZUMIECIE TO ŻE TO DZIAŁA ?!?!? :O

 • luzak8 lutego 2017 at 11:47Reply

  Bałem sie na poczatku ze to nie dziala ale serio potwierdzam działanie, mi dodało złoto srebry i diamenty w mig 🙂