Plemiona hack

Strona główna / Gry na telefony / Gry PC / Plemiona hack

Plemiona hack

Cześć naszym oddanym fanom!

Wtorek 24 stycznia 2017 to właśnie data, kiedy do jednej z bardzo popularnych gier dodajemy kolejną aplikację. W dzisiejszym dniu właśnie z wersji beta wyszła oficjalna wersja hacka do Plemiona. Co to oznacza? Wersja beta czyli testowa była testowana przez wielu graczy plemion, dążąc do perfekcji i tym samym szlifując nasz skrypt możemy teraz go podarować do użytku dla wszystkich! Co trzeba zrobić jeśli chcemy dodać surowce w wersji na android itp? Wystarczy że połączycie urządzenie z komputerem, np poprzez kabel usb i odpalicie grę, po czym wejdziecie na komputerze na stronę generatora i dodacie sobie surowce. Przechodzimy teraz do kroku przedstawienia wam gry plemiona obiektywem zespołu polskie-hacki.

 

» Przejdź do "Plemiona Hack" «

 

Opis gry Plemiona

Przechodzimy do świata Plemiona, skupimy się głównie na tej przeglądarkowej, lecz aplikacja którą dodaliśmy pasuje do wszystkich wersji gry, nawet tej z Google play (Plemiona – Tribal Wars). Co zrobić żeby zacząć? Wchodzicie na główną stronę gry, czyli wystarczy że wpiszecie w Google plemiona a na samej górze ukaże wam się ta wciągająca gra strategiczna. Rejestrując się podajemy Swój unikalny nick i wchodzimy do świata, jako że dopiero zaczynamy grę nie spodziewajcie się że ktoś da wam rozbudowany zamek! Przed naszymi oczami ukazuje się malutka wioska, z której dopiero przy naszej determinacji powstanie okazały zamek z wysokimi murami! Wszystko wymaga czasu, my wam troszkę w tym pomożemy dodając naszego hacka do Plemion, ale za nim do niego przejdziemy musicie dowiedzieć się o fabule gry. Żeby mieć większą ilość surowców będziemy potrzebować rozbudowane budynki, które nam je zapewnią, a co żeby mieć wojsko? Właśnie będziemy potrzebować tych surowców i wszystko zaczyna się łączyć w całość. Czy Ty naprawdę chcesz mieć ogromne królestwo bez jakichkolwiek wojsk? To na takiej zasadzie jak na naszej planecie, dane kraje muszą mieć wojsko, żeby mogło się obronić, my także nie możemy o nim zapomnieć bo to bardzo ważna kwestia w Plemionach.  Czymże jest obrona bez możliwości ataku? Rozbudowując swoje imperium, mamy możliwość w pałacu stworzenia szlachcica i już wam tłumaczymy jak on działa i co nam daje. Szlachcic daje nam możliwość zebrania dostępnych wojsk i ataku na inne wioski, jeśli trafimy na wioskę która będzie miała słabsze militaria od Naszych mamy możliwość nawet ją przejąć. Niestety proces jest trochę żmudny bo za każdym atakiem nasz szlachcic ginie i musimy stworzyć kolejnego aby otworzył nam drogę do ataku i zajęcia innej wioski. Dlaczego nazwa Plemiona? Możemy stworzyć plemię wraz z naszymi przyjaciółmi lub dopiero poznać towarzyszy do gry i komunikować się z innymi poprzez fora danego plemienia, wiadomości prywatne lub inne komunikatory narzucone przez dane plemię. W taki sposób opracowywane są taktyki ataku i rozbijania wrogich armii. Do naszej armii możemy zwerbować nie tylko piechotę ale i oddziały konne, jak i artylerie taką jak katapultę.  Wraz z poziomem jednostek musimy sobie trochę na nie zasłużyć i zapracować, nie tylko zdobywając pokłady surowców ale też rozbudowując swoje królestwo. Dajemy wam mały przykład – na samym początku, gdy będą dostępne koszary będziemy mieli możliwość zwerbowani do naszych wojsk pikinierów, lecz gdy chcemy trochę mocniejszą od nich jednostkę czyli toporników będziemy musieli ulepszyć kuźnie, dopiero ten ruch da nam odblokowanie jednostki topornik! Chcecie dowiedzieć się ciekawostki? Plemiona to nie jest polska gra, a odłamem gry zagranicznej tzw Tribal Wars, w którą grają dziesiątki milionów graczy na całym świecie!

Drewno, glina i srebro dla naszej wioski możemy porównać z jedzeniem i piciem dla nas, to coś czego potrzebujemy żeby przeżyć. Najlepiej jakbyśmy mieli nieskończoność surowców wymienionych wyżej co nie?  Dajemy wam możliwość dodania surowców do Waszego konta, przejdźcie dalej żeby zobaczyć w jaki sposób – Generator drewna,gliny i srebra do Plemion.

Opis hacka do Plemion

Dobra bierzemy się do roboty czyli opisujemy wam “Jak shakować Plemiona“. Plemiona hack 2017 dostępny jest na plemionahack.polskie-hacki.pl więc kopiujemy link stąd i przechodzimy do niego lub zjeżdzamy na dół posta i przechodzimy bezpośrednio przez przycisk do niego. Na jakiej zasadzie on działa? Jest to generator srebra, gliny i drewna do gry Plemiona! Wystarczy że podacie świat na którym gracie, lub jeśli macie wersję na androida itp to wystarczy że połączycie urządzenie z komputerem i wejdziecie do gry. Istnieją emulatory androida na komputer, jeśli go używacie to też musicie mieć na nim odpaloną grę Plemiona! Czy jest to działający hack do Plemion? Tak jest to jedyny działający i bezpieczny hack na Plemiona w sieci! Każdy stworzony przez nas skrypt pracuje na naszą markę więc nie dawalibyśmy wam czegoś, z czego nie bylibyście zadowoleni. Pamiętajcie żeby podać dokładny numer świata na którym gracie! Polskie-Hacki to zespół któremu możesz powierzyć swoje zaufanie. Aplikacje które tworzymy dla Was są online czyli bez zbędnego pobierania, już nie musicie się martwić że przy hakowaniu plemion złapiecie jakiegoś wirusa.  Oczywiście posiadamy też wersję portable czyli do pobrania, głównie skierowaną w osoby posiadające przeglądarkę mozilla firefox (możecie na niej doświadczyć błąd związany z weryfikacją – nie wyświetlenie się jej).  Plik oczywiście jest czysty i jest na takiej samej zasadzie jak generator, który wrzuciliśmy na nasz serwer internetowy. Życzymy wam miłej gry i zdobywaniu wielu wiosek w swoje szeregi!

 

Krótka instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź w Plemiona Hack
 2. Podaj swój login do gry i wybierz platformę z której aktualnie korzystasz, lub świat(PC/Android/iOS/inne/Plemiona.pl – numer świata)
 3. Włącz anti-ban i wybierz ile srebra, drewna i gliny chcesz dodać
 4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
 5. Ciesz się nieskończoną ilością drewna, gliny i srebra! 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Plemiona Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości srebra «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości drewna «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości gliny «
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, hack działa w przeglądarce (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Plemiona Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 24, średnia: 4,71 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 11

 • neandert0l22 kwietnia 2017 at 07:42Reply

  Ja też nie wiem jak to zrobili ale mają głowe, najważniejsze że to działa reszta że tak powiem mnie nie interesuje 😛

 • gosc18 kwietnia 2017 at 09:25Reply

  Wow jak to zrobiliście..?? dzieki:)

 • pokapoka8 kwietnia 2017 at 08:46Reply

  Dziękóweczka za hacka, rośniecie na najlepszy team z hackami w Polsce 🙂

 • walidrinkers17 marca 2017 at 18:14Reply

  K O N K R E T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Natalia Szreder14 marca 2017 at 19:27Reply

  Bardzo miło, surowce dodane od razu po przejściu weryfikacji jakieś pół godziny temu.

 • bajlando14 marca 2017 at 15:17Reply

  KOCHAM WAS ZA TEN SKRYPT <3

 • arkadio25 lutego 2017 at 13:56Reply

  Jedyna działająca apka do plemion.

 • Maras594 lutego 2017 at 11:37Reply

  Dzisiaj dodałem sobie dzięki wam wszystkiego po 999999 XD

 • onliniak2 lutego 2017 at 14:17Reply

  Surowce dodane, polecam.

 • podziarany194830 stycznia 2017 at 13:04Reply

  Ja w plemiona gram z rok i że dopiero teraz was znalazłem. Spadliście mi z nieba.

 • Ganziak29 stycznia 2017 at 20:52Reply

  To jest zajebiste, polecam!