Momio Hack

Strona główna / Gry PC / Momio Hack
momio hack

Momio Hack

Witamy wszystkich!

7 Marca z wersji beta (testowej) do wersji ogólno dostępnej przeszła nowa aplikacja, która jest związana z bardzo dobrze znaną grą. Momio hack w naszym wydaniu to kolejny sukces obustronny – już tłumacze. Dla nas jest to kolejny notowany sukces przez to, że mamy możliwośc zdobywania niezbędnych doświadczeń a dla graczy Momio wielkie ułatwienie w grze. Hack do Momio jest jedynym działającym w internecie, nie musicie daleko szukać. Na naszej stronie zapewniamy Wam satysfakcję z naszych aplikacji. Jak zwykle pierw przejdziemy do opisu gry, a następnie opiszemy naszą aplikacje. Jednak na samym wstępie tego posta chcielibyśmy zawiadomić że dzięki tej aplikacji możecie dodać sobie nieskończoność szafirów i diamentów. Jak wiecie gra stworzona jest też na silniku androida i tą wersję możecie pobrać ze sklepu google, w takim razie teraz jak możecie shakować Momio na android ? Wchodzicie na stronę generatora bezpośrednio na waszym urządzeniu z systemem Androida, lub podłączacie urządzenie do Waszego komputera i na stronie generatora zaznaczacie system Android – wyszuka go automatycznie. Zapraszamy do dalszej lektury oraz do komentowania  i oceniania naszych osiągnięć!

 

» Przejdź do "Momio Hack" «

 

Opis gry Momio

Momio to nie tylko gra społecznościowa dla dzieci, w której młodzi gracze zapoznają przyjaźnie, które mogą trwać przez całe życie. Jest to gra, która przede wszystkim stworzona jest i skupia grono młodych graczy. Dostępna wersja gry jest zwyczajnie na przeglądarce lub na systemie operacyjnym Android/iOs. Spokojnie! Nasza aplikacja pomoże Wam również na tych systemach wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję którą macie na samym początku w polu wyboru urządzenia.Jedni uznają to za plus, a inni za minus – w grze nie musimy podawać swoich realnych danych więc możemy zachować pełną anonimowość. Nawiązująć do rozgrywki, opiera się ona na samym początku na stworzenie dla nas interesującej postaci poprzez nadanie jej cech wyglądu. Możemy postaci przypisać nawet nasze ulubione zespoły muzyczne, zwierzaki czy też książki. Informacje te będą widoczne dla innych osób kiedy Cię wyszukają w wyszukiwarce gry Momio. Na samym czacie tej gry możesz czatować z jej użytkownikami, a nawet wszystko jest tak rozbudowane że możesz wysyłać linki i obrazki! Możesz odziać swoją postać w różnego typu części garderoby, które kupujesz w sklepie Momio. Możesz zdobyć walutę, wykonując dane akcje. Podstawową walutą w tej grze są diamenty i szafiry, które w prosty sposób dzięki naszej aplikacji sobię dodasz. Momio hack 2017 jest stworzony dla całej społeczności gry i ogólnodostępny!  Momio generator diamentów i szafirów to wielkie ułatwienie dla fanów tej prężnie działającej sieci społecznościowej.

 

Opis hacka do Momio

Jedyny działający i bezpieczny hack do Momio w internecie dostepny jest na stronie http://momiohack.polskie-hacki.pl. Wpadając na naszą stronę jest kilka opcji, albo trafiliście tu ponieważ wasz znajomy pochwalił się wam naszą aplikacją lub wpisywaliścię w wyszukiwarkę internetową takie frazy jak: Momio darmowe diamenty, Momio darmowe szafiry, momio nieskończoność diamentów, Momio nieskończoność szafirów. Cieszylibyśmy się jakbyś po skorzystaniu z generatora zostawił tu po sobie ślad w komentarzu, jak i informację skąd tu trafiłeś/aś. Chciałbyś przegonić swoich znajomych poprzez dodanie do swojego konta diamentów i szafirów? To możliwe dzięki tej aplikacji o której teraz mowa. Mogłeś sparzyć się na tego typu aplikacjach, że były wadliwe i nie działały. Tutaj dodaliśmy nawet video poradnik – dowód działania w jednym więc w moment nauczysz się jak poprawnie użyć hacka i przekonasz się że działa! Tak jak zaznaczyliśmy na samej górze, jeśli jesteś użytkownikiem innego systemu niż Windows czyli np Android czy iOS to też masz możliwość dodania sobie do konta wcześniej zaznaczonych opcji. Nie bez powodu mamy tyle fanów i zadowolonych osób a nawet nowych testerów aplikacji, którzy już dosyć długo są zaangażowani w daną grę. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Was do kontaktowania się z nami przez formularz kontaktowy. Odpowiadamy na pytania/propozycję w ciągu maxymalnie 48h!

Krótka instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź w Momio hack.
 2. Podaj swój login/e-mail do gry i wybierz platformę z której aktualnie korzystasz (PC/Android/iOS/inne)
 3. Włącz anti-ban i wybierz ile diamentów i szafirów chcesz dodać
 4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
 5. Ciesz się nieskończoną ilością szafirów i  diamentów ! 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Momio Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości szafirów«
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości diamentów«
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, hack działa w przeglądarce (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Momio Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnia: 4,33 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 6

 • nartix1 maja 2017 at 23:16Reply

  Dziękuje w imieniu wszystkich którzy skorzystali.

 • Mirrabell9 kwietnia 2017 at 15:16Reply

  Doda ktos 40000 diamentów i 200 szafirów na konto “Karmena”?

 • matulrix18 marca 2017 at 22:19Reply

  Rządzicie!

 • badboys15 marca 2017 at 06:24Reply

  To jest superowe 😀

 • patikarentka514 marca 2017 at 14:19Reply

  To jest świetne, dużo ludzi oszukuje że taka aplikacja w ogóle działa a tutaj wszystko jest LUX!!

 • pestka9 marca 2017 at 09:12Reply

  No i teraz mam nieskończoność szafirów i diamentów <3