Mobile Strike hack

Strona główna / Gry PC / Mobile Strike hack
Mobile Strike Hack

Mobile Strike hack

Witamy naszych fanów!

Postanowiliśmy postawić sobie bardzo wysoko poprzeczkę, co zaowocowało też zdobyciem większej wiedzy o androidowych aplikacjach! Właśnie tak, postanowiliśmy zrobić hacka do stricte mobilnej gry, która już samym tytułem nas o tym informuje, jest to Mobile Strike. Serce rośnie przez te podziękowania grupowe fanów tej gry, których w tym poście chcielibyśmy serdecznie i gorąco pozdrowić! Mobile Strike hack możecie też używać na swoim PC, jeśli macie na nim emulator androida, a jeśli nie to wystarczy odpalić generator na urządzeniu, do którego chcecie sobie dodać złoto, kamienie, paliwo, żelazo, monety i racje. Pracujemy nad pewną aktualizacją, która na pewno sprawi wam radość. Gdy już skończymy to robić na pewno dowiecie się w tym poście co to jest!

 

» Przejdź do "Mobile Strike Hack" «

 

UWAGA:  W zaktualizowanej wersji możliwe jest dodanie do konta VIP!

Opis gry Mobile Strike

Mobile Strike, na pewno skojarzycie sobie ten tytuł od razu. To jest właśnie ta gra, którą w telewizji reklamuje arnold schwarzeneger, oraz ta która jako mobilna strategia przyciągnęła największa ilość fanów i jest bardzo wysoko w rankingu w sklepie google. Wszystko jest profesjonalnie stworzone, możemy zaobserwować nawet latające helikoptery wojskowe nad naszą bazą lub wędrujące po niej jednostki piechoty. Jedyną wadą tej gry, jest to że bardziej bogaci ludzie, mają możliwośc kupienia sobie ulepszeń. Dlatego też stworzyliśmy dla Was aplikację o nazwie Mobile Strike hack 2017 która doda Wam potrzebnych surowców, ale o tym powiemy niżej w sekcji opisującej aplikajcę stworzoną przez nas. Wracając do samej rozgrywki, musimy pogodzić się z systemem oczekiwania na stworzenie nowego budynku, zbadanie nowej technologii a nawet utworzenie nowej jednostki, która potrzebna będzie nam do walki z wrogiem. Jeśli macie ochote na ciekawostkę to w tej rozgrywce uczestniczy już ponad 100 milionów ludzi z całej naszej planety, co oznacza ogromną rywalizację.  Nie bez powodu została nazwana największą grą MMO na świecie! Iście wojenny klimat towarzyszy cały czas, i będziemy musieli nie raz pogłówkować aby rozgromić swojego wroga w pył. Same zabezpieczenia tej gry, pod względem robienia do niej hacków nie są jakieś nadzwyczajne i nasza grupa rozpracowała je sobie przy miło spędzonych kilku wieczorach. Faktem jest to, że robiąc generator do gry skierowanej tylko na mobilne urządzenia, nabliśmy doświadczenie i teraz na pewno możecie się spodziewać w niedługim czasie wydania kolejnych hacków do znanych mobilno-systemowych tytułów gierek! Zżera Was ciekawość co do samej aplikacji, więc zejdźmy niżej i opiszemy ją w kilku lub kilkunastu zdaniach!

Opis hacka do Mobile Strike

No i dochodzimy do samego sedna, czyli tego czego szukacie. W jaki sposób możecie użyć naszego Hacka do Mobile Strike? Tłumaczyliśmy to na samym początku, lecz zrobimy to jeszcze raz. Wystarczy że podłączycie urządzenie mobilne, na którym gracie sobie w wyżej wymienioną grę lub podłączycie sobie do komputera / laptopa swoje urządzenie i wejdziecie na stronę generatora. Wtedy automatycznie urządzenie zostanie odkryte i zaznaczając platformę, na której jest urządzenie zostaną dodane surowce, złoto i VIP. Dzięki temu, macie ogromne szanse być lepsi, którzy pchają setki złotych w tą grę, jak to się mówi “kto szuka ten znajdzie”.  Jedyny bezpieczny i działający hack do Mobile Strike jest właśnie ten stworzony przez nasz zespół i ulokowany na naszej domenie. Nie dajcie się nabrać na oszustów, którzy chcą wypromować się kradnąc nasze projekty. Nie bez powodu został nadany nam order gwarancji satysfakcji, którego możecie zobaczyć na naszej stronie. Musimy dodać że hack jest stworzony dla wszystkich osób, nawet posiadających zamulone urządzenia. Postawiliśmy wszystko lekko oskryptowane na naszej domenie, żeby wszystko mogło się ładnie wczytać i w lekki sposób odtworzyć.  Poniżej przedstawimy wam krótką instrukcję, oraz Video dowód/poradnik jak krok po kroku wszystko załadować do gry Mobile Strike.

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Wejdź w Mobile Strike Hack,
  2. Podłącz swoje urządzenie do komputera/laptopa lub jeśli jesteś bezpośrednio na nim wybierz platformę z której aktualnie korzystasz (komputer/Android/iOS/inne)
  3. Włącz anti-ban i wybierz ile surowców i złota chcesz dodać, oraz czy interesuje Cię dodanie Vip za darmo
  4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
  5. Ciesz się nieskończoną ilością złota, surowców oraz VIPem! 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Mobile Strike Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości złota«
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości gwiezdnych surowców «
» Możliwość dodania do konta VIPa za darmo «
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, generator jest online! (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Mobile Strike Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 5, średnia: 4,80 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 1

  • helkson30 kwietnia 2017 at 14:52Reply

    Doskonale, teraz będę niszczył tych co mnie gnoili 🙂 Strzeżcie się.