Lords Mobile hack

Strona główna / Gry na telefony / Lords Mobile hack
Lords Mobile hack

Lords Mobile hack

Witamy wszystkich!

Wiele osób powie że rozbrykaliśmy się z tworzeniem aplikacji skierowanych na urządzenia mobilne. To jest faktem, ale przy tworzeniu ich nabywamy niezbędne doświadczenie, które pomoże nam tworzyć jeszcze trudniejsze skrpyty. A co to oznacza dla Was, nasi drodzy czytelnicy? Gry, których serwery wcześniej były zabezpieczone na poziomie mistrzowskim, są dla nas coraz łatwiejsze do wstrzyknięcia skryptu. Na naszym celowniku już od dawna była gra Lords Mobile, do tego doszło multum wiadomości od naszych stałych fanów i voila: Lords Mobile Hack na gemy i złoto został stworzony. Przejdźmy zatem do opisu samej rozgrywki w LM.

 

» Przejdź do "Lords Mobile Hack" «

 

Opis gry Lords Mobile

 Jesteś miłośnikiem klimatów fantasy, a w dodatku szukasz gry na Twój telefon/tablet, abyś  mógł się wygodnie położyć w łózku, wciągnąć w rozgrywkę dostarczającą ogromnych emocji i odpocząć od monotoniczności świata ? Chyba że wolisz bardziej extremalne sytuacje typu chowanie się przed szefem w pracy i graniem w gierki na urządzeniu mobilnym? Tak czy siak gra jest stworzona dla wszystkich i skierowana stricte pod urządzenia mobilne (co nie wyklucza możliwości gry przez emulator na komputerze). W grze dostrzeżesz elementy ekonomiczne czyli zarządzanie surowcami.  Twrzenie i ulepszanie własnej armii też ma tu swoje miejsce, chyba każdy wie po co ona jest? W grze musimy się bronić przed przeciwnikami oraz zaskakiwać ich potęgą naszych ulepszonych wojsk przebiegająć po wrogich oddziałach z wynikiem zwycięstwa. Lords Mobile hack 2017 stworzony został z myślą o graczach, którzy potrzebują dodać sobie do konta podstawowych opcji, czyli złota i gemów. Strategiczne gry świetnie oddziałowują na nasz mózg i sam musze przyznać że grając w gry strategiczny typu Lords Mobile zauważyłem u siebie wzmożoną przedsiębiorczość. Stworzone przez nas ułatwienie czyli Generator złota i gemów do Lords Mobile  w postaci skrpytu wgranego na naszą domenę internetową daje wam ogromne możliwości, więc korzystajcie z niego mądrze. Posiadamy wersję na komputer, dzięki której w analogiczny sposób dodacie sobie surowce do swojego konta na LM jednak tutaj musicie pobrać plik, a w przypadku gorzystania z generatora online możecie załadować wszystko bez pobierania poprzez swoją przeglądarkę (zalecana Google Chrome).


Opis hacka do Lords Mobile

Przechodzimy do najchętniej czytanej części przez naszych użytkowników czyli opis kolejnego skryptu. Tym razem powstały skrypt ładuje surowce a dokładniej nieskończoność gemów i złota do naszego konta na Lords Mobile.  Jedyny działający hack do Lords Mobile spotkacie na naszej stronie. Przeszukiwaliśmy internet w poszukiwaniu innego działającego hacka i albo paczki, które ściągaliśmy były puste, albo w ściągniętym pliku w kodzie źródłowym został zawarty wirus. Tutaj nie spotkacie się z takim chamstwem, dlatego też udostępniliśmy dla Was generator online, czyli skrypt dzięki któremu zhakujecie Lords Mobile bez pobierania aplikacji na własny komputer. Jak dodać    złoto i  gemy? Cały proces jest bardzo prosty, wchodzicie do  generatora złota i gemów do gry Lords Mobile poprzez stronkę podaną w instrukcji niżej (lub przycisk na kóncu posta o nazwie “Przejdź do Lords Mobile Hack“. Jeśli siedzisz na emulatorze androida a dodać chcesz przez przeglądarkę ze zminimalizowanym emulatorem (bardzo polecamy Leapdroid na którym jest nagrany poradnik video jak krok po kroku dodać sobie do konta złoto i gemy)  to wystarczy że w polu wyboru na samym początku zaznaczysz urządzenie jako PC. Jeśli jednak dodajesz prosto z urządzenia, na którym jest system android lub bezpośrednio przez emulator to wystarczy że wejdziesz na generator otwierając przeglądarke na tym też systemie i zaznaczasz opcję Android. Kolejną opcją w jaki sposób możesz wszystko dodać jest podłączenie urządzenia mobilnego pod swój komputer. Na samym dole macie video, dzięki któremu poznacie wszystko od podszewki. Na tym filmiku pokazujemy jak dodajemy surowce na grę która zainstalowana jest na naszym emulatorze. Oprócz poradnika video macie niżej instrukcje, która krok po kroku pokaże wam co macie zrobić. Zachęcamy wszystkich do kontaktowania się z nami poprzez nasz kontaktowy e-mail kontakt@polskie-hacki.pl z propozycją jakiejkolwiek współpracy lub prośbą o stworzenie kolejnej aplikacji.

 

Krótka instrukcja krok po kroku

  1. Wejdź w Lords Mobile Hack,
  2. Podłącz swoje urządzenie do komputera/laptopa lub jeśli jesteś bezpośrednio na nim wybierz platformę z której aktualnie korzystasz (komputer/Android/iOS/inne)
  3. Włącz anti-ban i wybierz ile gemów i złota chcesz dodać do swojego konta w grze Lords Mobile
  4. Przejdź krótką weryfikację telefonem (Nie trzeba mieć pieniędzy na karcie! Po prostu wysyłamy kod, który chroni przed nadużywaniem hacka)
  5. Ciesz się nieskończoną ilością złota i gemów 🙂

Zachęcamy do wracania i dodawania pozytywnych opinii, to nas motywuje do dalszej pracy!

Zalety ‘Lords Mobile Hack’

» Zabezpieczenie przed banem (100% gwarancji«
» Bezpieczne połączenie dzięki technologii VPN (i unikalnym proxy) «
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości złota«
» Możliwość wygenerowania nieograniczonej ilości gemów «
» Bardzo prosty w użyciu «
» Nie trzeba nic pobierać, generator jest online! (100% bezpieczne«

» Przejdź do "Lords Mobile Hack" «

Dowód wideo + tutorial

Jeśli podobał Wam się hack i jesteście z niego zadowoleni – zachęcamy do dodania oceny i komentarza!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Głosów: 6, średnia: 5,00 na 5)
Loading...

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *

Komentarzy: 1

  • boguspatryk2 maja 2017 at 10:44Reply

    Dodane na moim samsungu galaxy s6, polecam gorąco.