Jak grać w Mobile Strike na komputerze?

Strona główna / Poradniki / Jak grać w Mobile Strike na komputerze?
emes

Jak grać w Mobile Strike na komputerze?

Poradnik który powinien trafić do  początkujących graczy Mobile Strike

ms

Może to nie będzie poradnikopodobny wpis ale każdy powinien byc świadomy w co gra! Patrząc na te zdjęcie które wstawiłem powyżej co widzisz ? Na pierwszym planie jest motto gry czyli namierzaj i niszcz ale tutaj znajduje się jeszcze ciekawsza historia. Nie nie nie! Nie chodzi o tą bazę która znajduje się w tle i te kilka pojazdów uzbrojonych po zęby w sprzęt który sieje zniszczenie. Nie chodzi również o ten helikopter eksplorujący teren po lewej stronie, na pierwszym planie znajduje się postać którą musisz znać jak nie z filmów to z jej życiorysu! Tak to jest właśnie arnold Schwarzeneger, to jest kluczowa postać która stworzyła marketing dla gry o nazwie Mobile Strike! Arnold znany jako wielki i silny chłop który powala swoich przeciwników jedną reką oraz znany jako gwiazda kina akcji reklamuje grę i on też uważa że jest ona jedna z lepszych wydanych ostatnimi czasy o fabule wojskowej! Mobile Strike jest to gra strategiczna najbardziej skierowana do graczy posiadające urządzenia mobilne ( nie bez powodu w nazwie gry jest Mobile). Co to znaczy posiadać urządzenie mobilne? Telefony z Androidem/iOS i tego typu systemem nadadzą się na to abyś mógł zacząć rozgrywkę która będzie trwała setkami a nawet tysiącami godzin. Okej ale gdy nie mam komórki ani tableta to co mam zrobić żeby na komputerze poczuć smak tej gry?

Kluczowa odpowiedź na pytanie zadane w tytule posta:

Gdy chcesz uruchomić tą grę na swoim urządzeniu muszę Ci na samym początku wytłumaczyć jak to zrobić. Żyjąc w czasach dwudziestego pierwszego wieku na pewno już wiesz czym jest system windows, jest to system na którym za pewne stoi Twój komputer. Czemu pisze zapewne? Statystycznie najwięcej komputerów w Polsce jest postawionych właśnie na tym systemie jednak istnieją też inne na przykład unixowe gdzie głównie będziesz mógł się posługiwać za pomocą konsoli jednak to nie jest tak ważne jak odpowiedź która miałem Ci dać! Musisz zwyczajnie postawić system android na swoim komputerze, ale jak ja mam to zrobić? Przecież ja się w ogóle nie orientuje jak jest postawiony mój system. To nic trudnego, teraz przychodzą nam na pomoc programy typu emulatory systemów. Najbardziej znanym i porządnym przez wielu fanatyków grzebania w systemach jest aplikacja dostępna na komputer i system windows jest Leapdroid, który możesz pobrać wpisując w google frazę leapdroid lub leapdroid pobierz. Co mam zrobić po pobraniu? Gdy już znajdzie się plik instalacyjny w folderze pobierania po prostu uruchamiasz go i klikasz cały czas dalej aż emulator zostanie zainstalowany. Gdy już uruchomisz emulator to będziesz musiał zalogowac się na swoje konto w google a jak go nie masz to zrób na szybko nowe i wprowadź tam swoje dane. Przed twoimi oczami pokaże się piękny widok tableta istniejącego na Twoim komputerze, teraz możesz pobierać sobie czy to ze sklepu google play ( zalecane) czy z innych źródeł. W przypadku gry MS to najlepiej pobrać przez sklep google play a gdy już na twoje urządzenie zostanie pobrana gra to po prostu klikasz na nią lewym przyciskiem myszy i cieszysz się wspaniałą rozgrywką!

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *