Informacje o grze MSP (Moviestarplanet)

Strona główna / Poradniki / Informacje o grze MSP (Moviestarplanet)
moviestarek

Informacje o grze MSP (Moviestarplanet)

Najważniejsze informacje o Moviestarplanet(MSP)

 

Gra jest przeznaczona dla dziewczynek w bardzo młodym wieku, które chcą się rozwijac w stronę kariery. Chcesz być znaczącą modelką do której większośc nieznanych przechodniów na ulicy będzie podchodzić i pytać o autograf? Nic bardziej trudnego, zacznij od gry MSP a potem przełóż to na realne życie. Gra jest na tyle znana że pochłania cały glob ziemski do tego aby w nią grali. Na samym poczatku masz do wyboru swoją postac, pamiętaj że wygląd fizyczny jest tak samo ważny jak umiejętnośc zarządzaniem więc nie zaniedbuj tego bo ktoś może zaniedbać Twoją karierę, mowa tu o na przykład Twoim szefie który daje Ci kontrakt. Na samym początku chciałbym Ci wyjaśnić co oznaczają niektóre pojęcia w grze.

Starcoins – Są to przekładając na język polski gwiezdne monety, czyli inaczej waluta w grze msp która będzie Ci potrzebna do ulepszania swojej postaci i dokupywania różnych strojów itp.

StarVIP – Ulepszenie swojego konta do tego poziomu wymaga płatności realnymi pieniążkami zarobionymi przez nas lub najczęściej przez naszych rodziców. Bardzo podnosi poziom gry i warto jest zakupić starvipa aby poczuć tą rozgrywkę na swoich plecach.

Diamenty – Waluta przetargowa w tej grze.

Ok skoro wiemy już mniej więcej na czym to wszystko polega to zobacz to:

 

 

Zdjęcie które wstawiłem tutaj niestety jest anglojęzyczne więc możesz dużo z niego nie wyczytać ale postaram Ci się streścić chociaż nie które opcje dostepne w tej grze. Na samej górze w lewym górnym rogou widzisz wcześniej opisywane już waluty które specjalnie pogrubiłem troszkę wyżej w tym wpisie. Z tych opcji na które wskazuje ten magiczny paluch chce wymienić chociaż te trzy które sprawiają najwięcej radości oraz dodają pikantnego smaku rozgrywce przez co nie jest taka sucha. Zaczniemy od końca więc pets. Wiesz co to znaczy w naszym języku? Zapewne się domyślasz po tym że jest tam narysowany jakiś zwierzak. Dokładnie chodzi o zwierzęta ! W grze MSP możesz wyhodować swojego zwierzaka i nie zależnie czy to jest pies czy kot musisz o niego dbać bo w przeciwnym razie możesz go stracić na zawsze a tego nie chciałbyś lub nie chciałabyś. Od razu po lewej stronie od zwierzaków znajduje się nazwa shopping i nawet czasem po polsku mówimy do swojej koleżanki zdanie typu ej idziemy na szoping? To oczywiście jest słowo angielsko pochodne i oznacza zakupy. Tutaj w interfejsie zakupów masz bardzo wiele możliwości, możesz wydać całąswoją walutę tylko na to  aby wystroić swoją postac tak że będzie jedną z najbardziej atrakcyjniejszych postaci w całym świecie! No i w top 3 opcji które wybrałem jest jeszcze taka możliwośc która znajduje się nad palcem wskazującym tej białej i przezroczystej łapki jest to możliwośc grania w gry! Minigry które oferuje MSP są cały czas rozbudowane i ulepszane dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić i nie poczujesz monotonii takiej jak przy grze w pasjansa.

 

Na samym końcu tego wpisu chciałbym pozdrowić wszystkich fanów i fanki którym chce się czytać moje wypociny, jestem Wam wdzięczny ponieważ bardzo interesuje się tematyką gier i chciałbym jak najbardziej Wam to wyjasnić! Pozdrówki kochani i miłej gry w przedstawionej rozgrywce !

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *