Co to jest Shakes&Fidget?

Strona główna / Poradniki / Co to jest Shakes&Fidget?
esef

Co to jest Shakes&Fidget?

Czym jest gra Shakes&Fidget?

Shakes Fidget

Już na samym poczatku gdy spojrzysz na zdjęcie które wstawiłem wyżej to co możesz sobie pomyśleć? Nei dam Ci dokończyc nawet Twoich myśli tylko sam za Ciebie na to odpowiem! Patrząc na logo na samej górze już ono przemawia do nas że gra jest starannie i profesjonalnie wykonana. W tle widzisz różne postacie i góre złota co jeszcze bardziej napędza naszą ciekawość i chęc zagrania w tą grę. Shakes & Fidget jest to gra stricte skierowana pod przeglądarki i tam dzieje się ich cała akcja. Jednak to że cała gra odbywa się poprzez przeglądarke to nie oznacza że jest to nudna rozgrywka w której nic się nie dzieje. Tutaj będziesz musiał spotkać się twarzą w twarz z licznymi trudnosciami takimi jak czychające złe potwory w jaskiniach lub nawet bieda, gdzie nie będziesz miał skąd zebrać szybko wymarzoną ilośc złota czy grzybków aby wyposażyć swoją postac lub zakupić chciany przez nas przedmiot w grze. Skoro mowa już o walucie to najcenniejszą walutą w tej grze są grzyby które są uniwersalne i dzięki nim możesz robic dosłownie wszystko!

 

Masz grzyby? Masz władze. Te pojęcie nie jest niczym bardziej mylnym i naprawdę daje dużo do myślenia.

Złoto także jest bardzo potrzebne w grze i nie można lekceważyć jego siły przetargowej dlatego musisz cały czas dąrzyć do tego aby Twoje zasoby rosły a nie malały wydając na jakieś bezsensowne głupoty których i tak nie będziesz używał. Ta gra sprawdzi Twoja umiejętności zarządzania pieniędzmi i czasem!

 

sf

Co widzisz na samej górze zdjęcia dodanego przeze mnie? Oczywiście odpowiesz że logo ale przyjrzyj się dokładnie i niech twój wzrok odbiegnie od tego wspaniale zrobionego loga w lewą stronę! O tak tam właśnie znajdziesz ilośc waluty którą posiadasz na samej górze widzisz złoto i srebro. Srebro jest swoistymi grosiakami czyli resztą ze złotówek, tutaj działa to na takiej samej zasadzie jak w świecie realnym. Pod nimi znajdują się grzybki które mają niezwykła moc . Widzisz ta wykręcona twarz tej strasznej ptoaci pod samym logiem? To postać który stworzył jakiś tam gracz a wokół niej masz 10 okienek w które możesz włozyć wcześniej zdobyte po ciężkiej bitwie lub zakupione przez ciężko zarobione waluty.

 

Poniżej znajduje się interfejs ( niestety wybrałem nie za dobre zdjęcie przedstawiające rozgrywkę ponieważ nie dość że jest po angielsku to chmura znajdująca się na dole przysłania nam trochę możliwości). Do czego służy ten interfejs? Tutaj możesz po awansowaniu postaci na kolejny poziom inwestować w jej umiejętności. Myślę że zadasz bardzo dobre pytanie czyli na przykład jakie te umiejętności i co one dają? Jeśli chcesz stworzyć wojownika który podbiegnie do swojego wroga i jednym ciosem zada mu ogromne obrażenia to musisz inwestować w siłę. Podbija ona ilośc obrażeń które nasza postać może zadać swojemu wrogu. Masz też inne opcje tak samo jak chcesz byc magiem to proste że musisz być inteligentny i rozwijać właśnie tą cechę. Po lewej masz bardzo dużo opcji takich jak zdobycie cennych informacji oraz misji w gospodzie czy odzianie się w lepszą zbroję oraz oręż w sklepie stacjonarnym! Nic więcej chyba nie będzie Ci potrzebne do tego aby zacząć rozgrywkę a więc nie czekaj tylko działaj!

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *