Clash of Clans czyli najbardziej znana gra wszechczasów!

Strona główna / Poradniki / Clash of Clans czyli najbardziej znana gra wszechczasów!
cocek

Clash of Clans czyli najbardziej znana gra wszechczasów!

Clash Of Clans jako topowa gra świata

Clash of Clans

Widzisz tą wściekłą morde która jest otwarta na szeroko i pluje śliną z wielką determinacją jakby zaraz miała zjeść innego człowieka? A może masz inne skojarzenia co do tej mordki? Nie ma co dochodzić do myśli każdego naszego użytkownika jednak powiem Ci jedną ciekawostkę. Ta twarz to odzwierciedlenia zacietości zespołu Supercell. No ok ale kim oni są? Są to twórcy topowych gier na świecie takich jak Clash Royale czy właśnie Clash of Clans które podbiła serca kilkuset milionów graczy na całym świecie. Wiecie jaki przemiał kwitu idzie na tej grze? Jesli zespół Supercell nie są milionerami to sa miliarderami, niektóre rzeczy które możesz zakupić w tej grze na przykład gemy są warte kilkaset złotych rozumiesz to!? Mimo to rozgrywka jest na tyle świetna że ludzie pierw cięzko zarabiają swoje pieniądze na przykład w jakiejś fabryce czy kopalni a potem są zdatni wydac połowę jak nie całośc swojej wypłaty na grę. Specjalnie nie napisałem określnik zwykłej bo to nie jest zwykła gra. Tyle trudu ile wyłożyli na stworzenie jej to jest poezja. No dobrze tak piszemy o takich podstawowych cechach ale jeszcze nic nie nawiązałem do samej rozgrywki, narazie jeśli nie grałeś to nawet nie wiesz z czym to wszystko się je a więc lecimy z tematem, czytaj uważnie!

 

coc

Od razu jak nauczycielka na lekcji jezyka polskiego lub geografii zadam Ci pytanie, co ten obrazek dla Ciebie oznacza? Oczywiście jest to zrzut ekranu podczas rozgrywki w tej grze o której cały czas piszemy! Jak widać masz do dyspozycji swoista wioskę, którą z biegiem czasu będziesz mógł rozbudować i stworzyć z niej prawdziwe imperium którego pozazdroszczą Ci nawet światowe gwiazdy i topowi playerzy tej gry.

 

Na samej górze po lewej stronie widnieje nasza pozycja (1558) w grze czyli ogólnym rankingu. Do pierwszego miejsca brakuje nam aż 1557 miejsc więc trzeba bardzo się starać żeby wyprzedzić również pragnących zdobyć mistrzostwo graczy. Nad pozycją widzimy swój poziom oraz ilość doświadczenia. Po prawej stronie w górynm rogu znajdują się nasze surowce w postaci elixiru i złota. Ale hola hola pod elixirem znajduje się taki surowiec który jest uniwersalny i za niego możemy przyśpieszać budowę różnego rodzaju budynków, przyśpieszać ulepszenia jednostek czy innych odkryć. Najważniejszą cechą tego zielonego klejnociku który jest nazwany jako gemy to oczywiście opcja kiedy zabraknie Ci innych surowców typu właśnie wyżej wymienionych elixirów i złota to on potrafi je zastąpić. Jest to tak jakby waluta zamienna która rozwiązuje każdy problem gracza gry Clash of Clans. Ale z kim ja mam się bić? przede wszystkim Twoim celem będzie podbój okolicznych wiosek oraz graczy którzy są w rankingu w okolicznych miejscach od Twojego. No chyba nie porwiesz się na wiatr i nie będziesz próbował zniszczyć osobę która zajmuje pierwsze miejsce tak słabymi jednostkami jakie teraz posiadasz? Pamiętaj stare przysłowie i się do niego przystosuje a brzmi ono dokładnie tak : “Wszystko i tak przyjdzie z czasem tylko musisz do tego dąrzyć zacięcie”. Rozumiesz już to wszystko? A zatem uzbrój się w cierpliwość, ciastka, czipsy i coś do picia i ruszaj na podbój świata gry CoC.

 

 

Napisz komentarz

If you want to share your opinion, leave a comment.

Zalogowano jako . Wylogować?

Możesz użyć poniższych tagów HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

CAPTCHA *