plemionka

Plemiona czyli przeglądarkowa strategia

Plemiona czyli strategia na przeglądarke

gra-plemiona

Nie dość że twórcy gry odwalili naprawdę konkretną robotę z całą grą o nazwie Plemiona to jeszcze graficy świetnie komponują jej atuty. W zdjęciu przedstawiającym grę widzimy specyficznie  zbudowany zamek, kilka domów oraz wśród nich błyskające pioruny na niebie oraz widoczne logo gry. Dlaczego tak dużo osób w to gra, przecież to tylko rozgrywka opierająca się na przeglądarce? A jednak taka rozgrywka ma wiele zalet ( wad też niestety). Postaram Ci się nakreslić dlaczego warto spróbowac swoich sił w rozgrywce pod tytułem Plemiona. Na samym początku jesteś nie zbyt bogatym władcą ubogiej wioski. Twoim zadaniem jest rozwinięcie jej jak najlepiej potrafisz zarabiając przy tym duże pokłady surowców i wydając je w dobrych celach, trzymając się cały czas celu głównego o którym napisałem chwilę temu.

plemiona

Większy obrazek doskonale przedstawi Ci wygląd gry o której cały czas pisze. Na samym środu tego zrzutu ekranu widzisz jakiś tam zameczek  z murani obronnymi, wieżami i na około niego kilka domów zapewne handlowych a wszystko to jest ogrodzone rozłożystymi murami, które mają na celu obronę przed najeźdźcami chcącymi wyrwać od Ciebie ciężko zarobione surowce. Czy to nie jest niesprawiedliwe? Tutaj Ci odpowiem i może Cię trochę zaskoczę ale wszystko w tej grze jest sprawiedliwe! Gdy zaczynasz rozgrywkę masz tak zwaną barierę ochronną która uchroni Cię przed tyranami którzy są o niebo silniejsi. Na samym poczatku gry jedyną jednostką, która moze Ci przysłuzyć w walce to będzie pikinier. Troche silniejszą od niego jednostką będzie miecznik który zadaje rany cięte swoim długim mieczem. Kolejną jednostką w miarze siły jest topornik i jak sama nazwa wskazuje bedzie on ciąć swoich wrogów wielkim toporem roztrzaskując ich na kawałki.  Łucznik to kolejna jednostka piechoty która może ostrzeliwać swoich wrogów na dystanans tym samym chroniąc się przed wejściem z silniejszymi od siebie w zwarciu jednostkami.

Ale oprócz piechoty do pomocy nadchodzi nam cała kawaleria o której właśnie chce Ci napisać. Pierwsza jednostką oczywiście najsłabszą będzie zwiadowca, jednak on nie jest od walki a od przemierzania krain w poszukiwaniu skarbów które możesz zagrabić pod swoją własność. Lekki kawalerzysta jest ponad dwa razy silniejszy niż zwykły pikinier co daje nam kolejny atut. Łucznik na koniu to odmiana łucznika, jednak o wiele silniejsza która może się przemieszczać i ciąć swoich wrogów strzałami. Kolejna postać to czarny koń w naszej grze ponieważ czarny kawalerzysta jest o 4 razy silniejszy od naszej podstawowej jednostki o nazwie pikinier. Wyobrażasz sobie pana na koniu tóry sam ścina 4 pikinierów? To jest własnie możliwe po ulepszeniach swojej wioski i dąrzeniu do otrzymania pozwolenia na werbunek tych jednostek.

Wiesz co Ci może się jeszcze przydać? Na pewno oglądałeś filmy lub grałeś w gry o charakterze strategicznym i widziałes katapulty wystrzeliwujące w powietrze wielkie głazy, które gdy uderzyły o mur to powodowało że on się załamywał. A moze przypominają Ci się tarany które po odpowiednim naciągnieciu i uderzeniu w fortyfikacje niszczyło ją od jej podstaw?

Właśnie te dwie oblężnicze machiny wpadają w Twoje ręce. Dobrze je wykorzystaj i baw się przy tym wyśmienicie.

 

Rycerzy, szlachtę i chłopów poznasz po rozpoczęciu rozgrywki, tutaj nie będe Ci więcej informacji zdradzał na potrzebę Twojego zaangazowania w odkrywanie ich samemu.

 

bom bicz

Boom Beach czyli przygoda toczona na wyspach

Boom Beach – Rozgrywka na wyspach

boom beach

Co przestawia ten ogromny obrazek? Według Mnie to on pobudza nasze zmysły i już widać że gra Boom Beach będzie należeć do kolejnej topki i tak właśnie jest a stworzona została przez poznany przez nas już wcześniej zespół o nazwie Supercell. Jest on po prostu topowy jeśli chodzi o kwestie tworzenia gier na urządzenia mobilne i śmiało można powiedzieć że w tej chwili nikt mu nie dorównuje swoja jakością. Zapewne też dlatego że przy tych grach nie spoczywa jeden programista ale kilku lub kilkanastu (nie znamy dokładnej ilości).

Obrazek przedstawia bardzo dobrze całą fabułe tej gry ponieważ jest ona związana z atakami naszych wojsk na wrogą wyspe oraz obrona naszej wyspy lub wysp gdy już wpadniemy w posiadanie kolejnych wyrywając je ze szponów wroga. Dobra tylko teraz w jaki sposób mamy się bronić oraz w jaki sposób można atakować? Zaczniemy od kwestii ataku czyli najważniejszej. Mamy do dyspozycji statki (oczywiście możemy dokonywać ich ulepszenia i poszerzania ludności jaką możemy tam spakować). Na samym początku gry możemy spakować tylko 5 chudziutkich żołnierzy jednak oni poradzą sobie tylko na samym początku, potem gdy już zamierzasz zaatakować trochę silniejsze wyspy przyda Ci się ulepszenia swojej bazy oraz jednostek. Jeśli chodzi o obrone to nie dość że możesz stawiać działka przeciwpiechotne, przeciwlotnicze i tego typu opcje to jeszcze możesz położyć na plaży swojej wyspy i niedaleko budynków miny i gdy wrogie wojsko w nie wejdzie to wysadzi je w powietrze. Ciekawa opcja nieprawdaż?

Te zdjęcie bardzo dobzre przestawia generała, który już dobzre widać że jest po przejściach ponieważ ma bliznę pod prawym okiem którą zdobył na pewno w bitwie. Jednak nie to chciałem Ci pokazać wrzucając to zdjęcie, miałem zupełnie inny cel. Tutaj widzisz przykładową wyspę wyposażoną w całkiem niezłą obronę. Najlepszym trickiem jest atakowanie głównego budynku bazy, bo gdy on upadnie jednostki wroga tak jakby tracą morale i budynki same się wyburzają. Gdy tylko trafisz w słaby punkt to masz szansę na przezwyciężenie wroga i taktyczne go rozbrojenie nie tracąc przy tym dużych ilości jednostek. No dobra ale powiesz nie ma nic za darmo i bardzo dobrze mówisz bo tutaj żeby zarobić surowce musisz sie trochę natrudzić. Rodzajów surowców jest kilka ale teraz nie będziem Ci ich wymieniać żeby nie psuć dalszej fabuł ponieważ na samym początku nie są one wszystkie potrzebne. Bardzo fajną opcją w tej grze jest VIP, którego oczywiście musisz wykupić za realne pieniążki czyli do gry dochodzi dodatkowa mikropłatność jednak gdy już go masz oszczędzasz kupę swojego czasu! Masz też więcej możliwości niż zwykłe gracz nie posiadający tego odznaczenia. Dlaczego tak jest? Przecież gry też muszą zarabiać, oddaj hołd twórcom gry i zakup VIPa a to na pewno Ci się zwróci ! Co jeszcze mogę na koniec napisać o tej grze? Nie chciałem za bardzo przedstawiać Ci całej fabuły dlatego sam sprawdź z czym to sie je i zacznij grać na swoim komputerze poprzez emulator androida lub poprzez tableta / telefon komórkowy na którym posiadasz nowoczesne systemy na które są tworzone gry mobilne! Powodzenia w przejmowaniu wysp wrogów!

cocek

Clash of Clans czyli najbardziej znana gra wszechczasów!

Clash Of Clans jako topowa gra świata

Clash of Clans

Widzisz tą wściekłą morde która jest otwarta na szeroko i pluje śliną z wielką determinacją jakby zaraz miała zjeść innego człowieka? A może masz inne skojarzenia co do tej mordki? Nie ma co dochodzić do myśli każdego naszego użytkownika jednak powiem Ci jedną ciekawostkę. Ta twarz to odzwierciedlenia zacietości zespołu Supercell. No ok ale kim oni są? Są to twórcy topowych gier na świecie takich jak Clash Royale czy właśnie Clash of Clans które podbiła serca kilkuset milionów graczy na całym świecie. Wiecie jaki przemiał kwitu idzie na tej grze? Jesli zespół Supercell nie są milionerami to sa miliarderami, niektóre rzeczy które możesz zakupić w tej grze na przykład gemy są warte kilkaset złotych rozumiesz to!? Mimo to rozgrywka jest na tyle świetna że ludzie pierw cięzko zarabiają swoje pieniądze na przykład w jakiejś fabryce czy kopalni a potem są zdatni wydac połowę jak nie całośc swojej wypłaty na grę. Specjalnie nie napisałem określnik zwykłej bo to nie jest zwykła gra. Tyle trudu ile wyłożyli na stworzenie jej to jest poezja. No dobrze tak piszemy o takich podstawowych cechach ale jeszcze nic nie nawiązałem do samej rozgrywki, narazie jeśli nie grałeś to nawet nie wiesz z czym to wszystko się je a więc lecimy z tematem, czytaj uważnie!

 

coc

Od razu jak nauczycielka na lekcji jezyka polskiego lub geografii zadam Ci pytanie, co ten obrazek dla Ciebie oznacza? Oczywiście jest to zrzut ekranu podczas rozgrywki w tej grze o której cały czas piszemy! Jak widać masz do dyspozycji swoista wioskę, którą z biegiem czasu będziesz mógł rozbudować i stworzyć z niej prawdziwe imperium którego pozazdroszczą Ci nawet światowe gwiazdy i topowi playerzy tej gry.

 

Na samej górze po lewej stronie widnieje nasza pozycja (1558) w grze czyli ogólnym rankingu. Do pierwszego miejsca brakuje nam aż 1557 miejsc więc trzeba bardzo się starać żeby wyprzedzić również pragnących zdobyć mistrzostwo graczy. Nad pozycją widzimy swój poziom oraz ilość doświadczenia. Po prawej stronie w górynm rogu znajdują się nasze surowce w postaci elixiru i złota. Ale hola hola pod elixirem znajduje się taki surowiec który jest uniwersalny i za niego możemy przyśpieszać budowę różnego rodzaju budynków, przyśpieszać ulepszenia jednostek czy innych odkryć. Najważniejszą cechą tego zielonego klejnociku który jest nazwany jako gemy to oczywiście opcja kiedy zabraknie Ci innych surowców typu właśnie wyżej wymienionych elixirów i złota to on potrafi je zastąpić. Jest to tak jakby waluta zamienna która rozwiązuje każdy problem gracza gry Clash of Clans. Ale z kim ja mam się bić? przede wszystkim Twoim celem będzie podbój okolicznych wiosek oraz graczy którzy są w rankingu w okolicznych miejscach od Twojego. No chyba nie porwiesz się na wiatr i nie będziesz próbował zniszczyć osobę która zajmuje pierwsze miejsce tak słabymi jednostkami jakie teraz posiadasz? Pamiętaj stare przysłowie i się do niego przystosuje a brzmi ono dokładnie tak : “Wszystko i tak przyjdzie z czasem tylko musisz do tego dąrzyć zacięcie”. Rozumiesz już to wszystko? A zatem uzbrój się w cierpliwość, ciastka, czipsy i coś do picia i ruszaj na podbój świata gry CoC.

 

 

esef

Co to jest Shakes&Fidget?

Czym jest gra Shakes&Fidget?

Shakes Fidget

Już na samym poczatku gdy spojrzysz na zdjęcie które wstawiłem wyżej to co możesz sobie pomyśleć? Nei dam Ci dokończyc nawet Twoich myśli tylko sam za Ciebie na to odpowiem! Patrząc na logo na samej górze już ono przemawia do nas że gra jest starannie i profesjonalnie wykonana. W tle widzisz różne postacie i góre złota co jeszcze bardziej napędza naszą ciekawość i chęc zagrania w tą grę. Shakes & Fidget jest to gra stricte skierowana pod przeglądarki i tam dzieje się ich cała akcja. Jednak to że cała gra odbywa się poprzez przeglądarke to nie oznacza że jest to nudna rozgrywka w której nic się nie dzieje. Tutaj będziesz musiał spotkać się twarzą w twarz z licznymi trudnosciami takimi jak czychające złe potwory w jaskiniach lub nawet bieda, gdzie nie będziesz miał skąd zebrać szybko wymarzoną ilośc złota czy grzybków aby wyposażyć swoją postac lub zakupić chciany przez nas przedmiot w grze. Skoro mowa już o walucie to najcenniejszą walutą w tej grze są grzyby które są uniwersalne i dzięki nim możesz robic dosłownie wszystko!

 

Masz grzyby? Masz władze. Te pojęcie nie jest niczym bardziej mylnym i naprawdę daje dużo do myślenia.

Złoto także jest bardzo potrzebne w grze i nie można lekceważyć jego siły przetargowej dlatego musisz cały czas dąrzyć do tego aby Twoje zasoby rosły a nie malały wydając na jakieś bezsensowne głupoty których i tak nie będziesz używał. Ta gra sprawdzi Twoja umiejętności zarządzania pieniędzmi i czasem!

 

sf

Co widzisz na samej górze zdjęcia dodanego przeze mnie? Oczywiście odpowiesz że logo ale przyjrzyj się dokładnie i niech twój wzrok odbiegnie od tego wspaniale zrobionego loga w lewą stronę! O tak tam właśnie znajdziesz ilośc waluty którą posiadasz na samej górze widzisz złoto i srebro. Srebro jest swoistymi grosiakami czyli resztą ze złotówek, tutaj działa to na takiej samej zasadzie jak w świecie realnym. Pod nimi znajdują się grzybki które mają niezwykła moc . Widzisz ta wykręcona twarz tej strasznej ptoaci pod samym logiem? To postać który stworzył jakiś tam gracz a wokół niej masz 10 okienek w które możesz włozyć wcześniej zdobyte po ciężkiej bitwie lub zakupione przez ciężko zarobione waluty.

 

Poniżej znajduje się interfejs ( niestety wybrałem nie za dobre zdjęcie przedstawiające rozgrywkę ponieważ nie dość że jest po angielsku to chmura znajdująca się na dole przysłania nam trochę możliwości). Do czego służy ten interfejs? Tutaj możesz po awansowaniu postaci na kolejny poziom inwestować w jej umiejętności. Myślę że zadasz bardzo dobre pytanie czyli na przykład jakie te umiejętności i co one dają? Jeśli chcesz stworzyć wojownika który podbiegnie do swojego wroga i jednym ciosem zada mu ogromne obrażenia to musisz inwestować w siłę. Podbija ona ilośc obrażeń które nasza postać może zadać swojemu wrogu. Masz też inne opcje tak samo jak chcesz byc magiem to proste że musisz być inteligentny i rozwijać właśnie tą cechę. Po lewej masz bardzo dużo opcji takich jak zdobycie cennych informacji oraz misji w gospodzie czy odzianie się w lepszą zbroję oraz oręż w sklepie stacjonarnym! Nic więcej chyba nie będzie Ci potrzebne do tego aby zacząć rozgrywkę a więc nie czekaj tylko działaj!

emes

Jak grać w Mobile Strike na komputerze?

Poradnik który powinien trafić do  początkujących graczy Mobile Strike

ms

Może to nie będzie poradnikopodobny wpis ale każdy powinien byc świadomy w co gra! Patrząc na te zdjęcie które wstawiłem powyżej co widzisz ? Na pierwszym planie jest motto gry czyli namierzaj i niszcz ale tutaj znajduje się jeszcze ciekawsza historia. Nie nie nie! Nie chodzi o tą bazę która znajduje się w tle i te kilka pojazdów uzbrojonych po zęby w sprzęt który sieje zniszczenie. Nie chodzi również o ten helikopter eksplorujący teren po lewej stronie, na pierwszym planie znajduje się postać którą musisz znać jak nie z filmów to z jej życiorysu! Tak to jest właśnie arnold Schwarzeneger, to jest kluczowa postać która stworzyła marketing dla gry o nazwie Mobile Strike! Arnold znany jako wielki i silny chłop który powala swoich przeciwników jedną reką oraz znany jako gwiazda kina akcji reklamuje grę i on też uważa że jest ona jedna z lepszych wydanych ostatnimi czasy o fabule wojskowej! Mobile Strike jest to gra strategiczna najbardziej skierowana do graczy posiadające urządzenia mobilne ( nie bez powodu w nazwie gry jest Mobile). Co to znaczy posiadać urządzenie mobilne? Telefony z Androidem/iOS i tego typu systemem nadadzą się na to abyś mógł zacząć rozgrywkę która będzie trwała setkami a nawet tysiącami godzin. Okej ale gdy nie mam komórki ani tableta to co mam zrobić żeby na komputerze poczuć smak tej gry?

Kluczowa odpowiedź na pytanie zadane w tytule posta:

Gdy chcesz uruchomić tą grę na swoim urządzeniu muszę Ci na samym początku wytłumaczyć jak to zrobić. Żyjąc w czasach dwudziestego pierwszego wieku na pewno już wiesz czym jest system windows, jest to system na którym za pewne stoi Twój komputer. Czemu pisze zapewne? Statystycznie najwięcej komputerów w Polsce jest postawionych właśnie na tym systemie jednak istnieją też inne na przykład unixowe gdzie głównie będziesz mógł się posługiwać za pomocą konsoli jednak to nie jest tak ważne jak odpowiedź która miałem Ci dać! Musisz zwyczajnie postawić system android na swoim komputerze, ale jak ja mam to zrobić? Przecież ja się w ogóle nie orientuje jak jest postawiony mój system. To nic trudnego, teraz przychodzą nam na pomoc programy typu emulatory systemów. Najbardziej znanym i porządnym przez wielu fanatyków grzebania w systemach jest aplikacja dostępna na komputer i system windows jest Leapdroid, który możesz pobrać wpisując w google frazę leapdroid lub leapdroid pobierz. Co mam zrobić po pobraniu? Gdy już znajdzie się plik instalacyjny w folderze pobierania po prostu uruchamiasz go i klikasz cały czas dalej aż emulator zostanie zainstalowany. Gdy już uruchomisz emulator to będziesz musiał zalogowac się na swoje konto w google a jak go nie masz to zrób na szybko nowe i wprowadź tam swoje dane. Przed twoimi oczami pokaże się piękny widok tableta istniejącego na Twoim komputerze, teraz możesz pobierać sobie czy to ze sklepu google play ( zalecane) czy z innych źródeł. W przypadku gry MS to najlepiej pobrać przez sklep google play a gdy już na twoje urządzenie zostanie pobrana gra to po prostu klikasz na nią lewym przyciskiem myszy i cieszysz się wspaniałą rozgrywką!

bebee

Kilka słów o Big Bang Empire

Kilka słów o grze Big Bang Empire

Skrót do gry Big Bang Empire to pierwsze literki od nazwy więc BBE i dzisiejszym tropem będziemy właśnie śledzili sens rozgrywki tej gry ale nie tylko!  Jak już widzicie na samej górze musi to byc gra w której jest nutka seksowności. Tutaj się mylicie bo w tej grze jes cała gama seksowności i właśnie na tym to polega ponieważ jest to gra erotyczna stworzona na potrzeby szerokiej grupy docelowej ponieważ każdy z nas ma swoje potrzeby erotyczne które spelnia raz na jakiś czas masturbacją lub w inny sposób. Dobra na samym początku chciałbym Ci przedstawić tak jak w poprzednim poście waluty przetargowe którymi możesz się posłużyć w tej grze a są to:

Banknoty – Na własne oczy nie raz widziałeś papierkowe zwijki lub wyprostowane kawałki papieru które rządzą realnym światem, tutaj nie jest inaczej bo jak masz ich dużo też jesteś bardziej brany pod uwagę świetlanej kariery!

Diamenty – Diamenty załatwiają wszystko i są jeszcze ważniejszą walutą przetargową niż banknoty, wyobraź sobie w realnym życiu że znalazłeś diament lub żyłe złota, sprzedając ją masz kasy jak lodu!

Na samym początku gdy wchodzisz w tą rozgrywkę masz możliwośc wyboru albo jesteś wielkim umięśnionym mężczyzną na którego same lecą laski i do tego inteligentnym, czemu myśle że ta postać jest inteligentna? Byle kto nie wybija się do takiego poziomu!

Tak samo gdy wybierasz żeńską stronę czyli kobietę z pasującymi do jej roli walorami to nie może być pustą lalą tylko słuchającą się swojego szefa i przełożonych poważną kobietą z ambicjami które chce wykorzystać w tej branży.

Big Bang Empire

Tutaj przedstawiam Ci zrzut ekranu osoby grającej w tą grę tylko że postacią żeńską czyli kobietka. Na samym początku jeszcze masz ogromny wybór jak ma wyglądac swoja postać czyli modelujesz ją od stóp do samej głowy nadając jej cechy fizyczne. Na samej górze po lewej stronie widać jakiś pasek i liczba 80 jesteś na pewno ciekaw co to jest? Jest to dosyć wysoki poziom, więc widać że ta osoba gra już jakiś kawałek czasu a pasek znajdujący się przy tej liczbie odwzorowuje ilość doświadczenia które jest potrzebne do zdobycia kolejnego poziomu czyli 81. Koperka która znajduje się za tym paskiem to system wiadomości, możesz kontaktować sie ze swoimi znajomymi oraz zapoznawać osoby nieznajome i zawierać z nimi realne przyjaźnie!

Gdy zobaczysz na tym zdjęciu po prawej stronie na samej górze to już przypomnisz sobie co pisałem wyżej bo są to diamenty i banknoty, które mają ogromny wpływ na jakość Twojej rozgrywki. Pod nimi widać asortyment Twojego ekwipunku. a dziesięć okienek oplatających postać to miejsca w które możesz umieszczać różne przedmioty i będą one widoczne na Twojej postaci, zobacz sobie przykład czapki lekarskiej widocznej na pierwszym okienku od lewej, postać też ma ją założoną czyli jest piękne odwzorowanie!

 

Po lewej masz umiejętności naszej postaci, które wraz z biegiem czasu i zdobywaniem doświadczenia oraz kolejnych poziomów będą rosły, oczywiście nie same tylko z Twoją pomocą bo samo to się nie dzieje nic !

 

Naprawdę zachęcam nie tylko zboczuszków do tej rozgrywki tylko zwykłych ludzi aby poznali możliwości istniejące i zapewniane przez twórców tej gry!

 

 

 

moviestarek

Informacje o grze MSP (Moviestarplanet)

Najważniejsze informacje o Moviestarplanet(MSP)

 

Gra jest przeznaczona dla dziewczynek w bardzo młodym wieku, które chcą się rozwijac w stronę kariery. Chcesz być znaczącą modelką do której większośc nieznanych przechodniów na ulicy będzie podchodzić i pytać o autograf? Nic bardziej trudnego, zacznij od gry MSP a potem przełóż to na realne życie. Gra jest na tyle znana że pochłania cały glob ziemski do tego aby w nią grali. Na samym poczatku masz do wyboru swoją postac, pamiętaj że wygląd fizyczny jest tak samo ważny jak umiejętnośc zarządzaniem więc nie zaniedbuj tego bo ktoś może zaniedbać Twoją karierę, mowa tu o na przykład Twoim szefie który daje Ci kontrakt. Na samym początku chciałbym Ci wyjaśnić co oznaczają niektóre pojęcia w grze.

Starcoins – Są to przekładając na język polski gwiezdne monety, czyli inaczej waluta w grze msp która będzie Ci potrzebna do ulepszania swojej postaci i dokupywania różnych strojów itp.

StarVIP – Ulepszenie swojego konta do tego poziomu wymaga płatności realnymi pieniążkami zarobionymi przez nas lub najczęściej przez naszych rodziców. Bardzo podnosi poziom gry i warto jest zakupić starvipa aby poczuć tą rozgrywkę na swoich plecach.

Diamenty – Waluta przetargowa w tej grze.

Ok skoro wiemy już mniej więcej na czym to wszystko polega to zobacz to:

 

 

Zdjęcie które wstawiłem tutaj niestety jest anglojęzyczne więc możesz dużo z niego nie wyczytać ale postaram Ci się streścić chociaż nie które opcje dostepne w tej grze. Na samej górze w lewym górnym rogou widzisz wcześniej opisywane już waluty które specjalnie pogrubiłem troszkę wyżej w tym wpisie. Z tych opcji na które wskazuje ten magiczny paluch chce wymienić chociaż te trzy które sprawiają najwięcej radości oraz dodają pikantnego smaku rozgrywce przez co nie jest taka sucha. Zaczniemy od końca więc pets. Wiesz co to znaczy w naszym języku? Zapewne się domyślasz po tym że jest tam narysowany jakiś zwierzak. Dokładnie chodzi o zwierzęta ! W grze MSP możesz wyhodować swojego zwierzaka i nie zależnie czy to jest pies czy kot musisz o niego dbać bo w przeciwnym razie możesz go stracić na zawsze a tego nie chciałbyś lub nie chciałabyś. Od razu po lewej stronie od zwierzaków znajduje się nazwa shopping i nawet czasem po polsku mówimy do swojej koleżanki zdanie typu ej idziemy na szoping? To oczywiście jest słowo angielsko pochodne i oznacza zakupy. Tutaj w interfejsie zakupów masz bardzo wiele możliwości, możesz wydać całąswoją walutę tylko na to  aby wystroić swoją postac tak że będzie jedną z najbardziej atrakcyjniejszych postaci w całym świecie! No i w top 3 opcji które wybrałem jest jeszcze taka możliwośc która znajduje się nad palcem wskazującym tej białej i przezroczystej łapki jest to możliwośc grania w gry! Minigry które oferuje MSP są cały czas rozbudowane i ulepszane dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić i nie poczujesz monotonii takiej jak przy grze w pasjansa.

 

Na samym końcu tego wpisu chciałbym pozdrowić wszystkich fanów i fanki którym chce się czytać moje wypociny, jestem Wam wdzięczny ponieważ bardzo interesuje się tematyką gier i chciałbym jak najbardziej Wam to wyjasnić! Pozdrówki kochani i miłej gry w przedstawionej rozgrywce !

Imvu hack

IMVU hack

Ahoj!

Powitanie prawdziwie marynarskie, jednak tutaj na pierwszym planie nie jest powitanie a kolejny ciekawy temat na naszej stronie. Gra IMVU kilka lat temu była prawdziwym hitem a jej grywalność dochodziła nawet do 50 milionów. Teraz na rzecz wszystkich innych gier o podobnej tematyce została troche rozbita, jednak i tak trzeba przyznać że i tak przyciąga dużą rzeszę wiernych fanek jak i fanów. My to wykorzystaliśmy że by kolejyn raz podbić serca graczy tej gry i stworzyliśmy IMVU hack na kredyty. Jeśli grywasz w tą grę to wiesz jaką wartość mają popularnie zwane po angielsku credits. Kody czy Czity do IMVU nie istnieją. Aby dodać sobie kredyty, jedyną opcją jest wstrzyknięcie paru linijek kodu w odpowiednie pliki na serwerze głównym imvu. My dajemy Ci tą przyjemność trochę bardziej przejrzyście. Musisz jedynie powprowadzać dane takie jak swoj adres e-mailowy i ilośc kredytów jaką chcesz aby znalazła miejsce na Twoim koncie lub Twojej dobrej znajomej / znajomego. Przejdźmy o level wyżej i dowiedzmy się więcej o tej (nie wiem czy mogę napisać) grze.

 

» Przejdź do "Imvu Hack" «

 

 Czytaj dalej

Stardoll hack

Stardoll hack

Czołem!

Post skierowany jest do graczek gry Stardoll, ale też tych dziewczyn które grały w tą grę i problemy finansowe nie pozwoliły się rozwijać w dowolnym kierunku oraz dla wszystkich dziewczynek, które chciałyby wciągnąć się w rozgrywkę. Stworzyliśmy aplikację o nazwie Stardoll hack na stardolary i starcoins. Na pewno szukając doskonałej aplikacji, która doda wam wcześniej wspomniane opcje trafiliście na ludzi, którzy próbowali wam wcisnąć jakieś czity i kody do gry Stardoll, które nie działają albo zwyczajnie ich nie było. Tutaj masz gwarancję satysfakcji więc czym prędzej przeczytaj resztę tego posta jeśli lubisz nasze lektury, a jeśli nie to zhakuj nieskończoność stardolarów i starcoinsów. Były u Ciebie wyszukiwane na forach warianty typu darmowe waluty do tej modnej gry? Pamiętaj żeby ufać tylko najbardziej rozpoznawalnym i sprawdzonym zespołom, właśnie do takich należy PH – co dla Ciebie oznacza tylko działające i bezpieczne aplikacje. Wstęp nie może być zbyt długi, przecież nie chcemy zanudzić naszych odbiorców. Przejdziemy zatem do opisu gry, może dowiesz się czegoś od nas o rozgrywce – no chyba że masz ją już w jednym paluszku.

 

» Przejdź do "Stardoll Hack" «

 

 Czytaj dalej

Clash of Clans hack

Clash of Clans hack

Serwus!

Pojawia się wpis, którego końcówka to już nie “…nasty”, a zastępuje ją teraz końcówka “…esty”. To przejście jakby z dziewietnastolatka w jego urodziny przenoszące do coraz bardziej dorosłego świata. Jak to przeniesiemy na nas i jak to się ma do tego posta? Jak wiecie Clash of Clans to ogromnie znany na świecie tytuł w którego grają setki milionów graczy z całego świata. Z tym tytułem wiążą się też ogromne zabezpieczenia, nad którymi naprawdę musieliśmy posiedzieć pare ciężkich nocy. Ostatniej zarwanej nocy jeden z nas zauważył co blokuje dostęp do serwera i tak o to powstał Clash of Clans hack na gemy. Szukaliście rozwiązań na innych stronach ? My też testowaliśmy aplikację ludzi których nie można nawet nazwać konkurencją ponieważ ich aplikacje są nie działające. Zapewne spowodowali u Ciebie nie zadowolenie – u nas tego nie odczujesz, wiedzą Ci, którzy są zadowoleni z używania naszych apek.  Generator robi swoją robotę sam, oczywiście musisz podać ilość gemów, elixiru i złota jaką masz chęć dodać do swojego konta w grze. Więcej dowiecie się czytając reszte naszego posta, w którym jak widać zawarliśmy opis nie tylko naszego hacka do Clash of Clans ale też krótką instrukcje, video tutorial, gdzie krok po kroku widać proces generowania surowców no i oczywiście nie mogliśmy zapomieć o bardzo ważnym podpunkcie czyli opis samej rozgrywki. Zapraszamy!

 

» Przejdź do "Clash of Clans Hack" «

 

 Czytaj dalej